Hakkımızda

2019 yılından bu yana, savunma ve havacılık sektörlerinde öncü bir rol oynamak amacıyla Tulpar Uzay Havacılık ve Savunma olarak faaliyet gösteriyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimizle birlikte, tasarım, üretim ve projelendirme alanlarında etkin bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.

Misyonumuz sadece standart ürünler sunmakla sınırlı değil, aynı zamanda iş ortaklarımızın özel gereksinimlerini de karşılamak. Talep üzerine özelleştirilmiş tasarım ve üretim çözümleri sunarak, en özgün ve spesifik ihtiyaçları karşılamak için esnek bir yaklaşım sergiliyoruz.

Seri üretim odaklı ARGE yaklaşımımız sayesinde, maliyet-etkin ve yüksek kaliteli ürünler geliştirebiliyoruz. Hem kaliteyi hem de verimliliği gözeterek, ilerliyoruz.

Kuruluşumuzun temel amacı, ülkemizde üretilmeyen veya yurtdışından tedarik edilmesi güç ürünleri yerelleştirerek milli sanayimize katkıda bulunmaktır. Yerli teknolojilere ve yeteneklere dayalı projelerle, savunma ve havacılık sektörümüzün gücünü artırmayı hedefliyoruz.

Farklı disiplinlerdeki çeşitli kurumlarla iş birliği yaparak, fikirden ürüne giden yolculuğa değer katıyoruz. Gelecekte de yenilikçi yaklaşımlarımızla, savunma ve havacılık alanında sınırları zorlamaya ve başarıları daha da ileri taşımaya devam edeceğiz.